Brod - Rovinj 0:3 (15:25, 18:25, 19:25). Dvorana SD Vijuš.

Gledatelja: 50. Suci: Bruno Muha, Bojan Bardić (oba Osijek).

BROD: Jakubiv, Vojak, Gelo, Popović, Martinović, Mandura, Avdgejev, Damjančić, Akšamović, Dorić (L).

ROVINJ: Ivetić, Sponza, Fatorić, Butković, Pamić (L), Preden, Trani, Šetić, V. Poropat, Mostahinić, Džeba.

Nakon mjesec dana rovinjski su odbojkaši ponovo nadigrali momčad Broda što je znak da im leže, bez obzira na to da li se igra u Rovinju ili Sl. Brodu. Rovinjci su se s ovom pobjedom, uz utakmicu više, bodovno poravnali s Trnjem i Brodom. Pored toga što su igrači Rovinja očekivali tvrđu utakmicu u Slavonskom Brodu, do pobjede su došli za sat vremena i lakše od očekivanog. Već u prvom setu su s odličnim prijemom i napadom Rovinjci poveli 7:4 i 18:12, nakon čega nisu više dopustili domaćinu da se razmaše. Nastavili su rovinjski odbojkaši dobrom igrom koju su nosili libero Luka Pamić i Ivan Džeba, bivši igrač Broda, i u drugom setu i još jednom nadmudrili domaćina. Sve pokušaje Broda da učine nešto više u trećem setu igrači Rovinja presjekli su na vrijeme i pored toga što su Brođani vodili ne-koliko puta s 2-3 poena razlike. - Odigrali smo čitav susret dosta disciplinirano i motivi-rano što je na kraju urodilo plodom. Očekivali smo dosta tešku utakmicu, a na kraju je ispalo mnogo bolje od očekivanog i zato moji igrači zaslužuju sve pohvale. Konačno su se pridržavali dogovora da samo igrom možemo doći do željenog rezultata.

Velika prednost bila je na našoj strani, a kako je bilo malo gledatelja, nismo imali pritisak iz gledališta. Konačno smo odigrali susret kako treba s maksimalno zalaganja i bez mnogo pogrešaka - zaključio je trener Klaudio Poropat.