ZADAR, Zadar - Rovinj 3:2 (24:26, 25:22, 25:13, 21:25, 15:8).

Gledatelja: 150

Suci: Ante Juki (Kaštel Lukši), Toni Ivković (Split).

ZADAR: M. Lui, I. Peri, Vabec, L. Perić, Surač, Mislov, Klanac, Koki, Jurlin, Pernjak, Duki, Babi.

ROVINJ: Ivetić, Fatorić, Janko, Sponza, R. Poropat, Trani, Šetić, V. Poropat, Pami (L), Matić (L), Mostahinić, Butković.

Rovinjski odbojkaši niti u petom pokušaju nisu slavili u petom setu. U susretu devetog kola poraženi su u Zadru, ali se iz Dalmacije ipak vraćaju s jednim bodom. Rulet sreće još je jednom okrenuo leđa treneru Klaudiju Poropatu i igračima jer domaći nakon rezultata 5:5 odlaze na 10:7 i potom stižu do pobjede vrijedne dva boda. - Nikako ne mogu shvatiti da ne možemo dobiti peti set ove sezone - ističe trener Klaudio Poropat. - Koliko god smo imali nesreće i pad koncentracije u posljednjem setu, toliko žalimo za drugim setom kojeg smo trebali dobiti. U tom bi slučaju sigurno ostvarili i glatku pobjedu u tri seta. Bili smo na dobrom putu da se Zadranima revanširamo za poraz u Rovinju, ali nismo uspjeli. Sve su to podjednake momčadi u ovoj ligi i često o pobjedi odlučuju detalji. Ipak, iz kola u kolo vidi se napredak ove mlade ekipe i vjerujem da se uskoro vraćamo na pobjednički kolosijek.