Napisao

ODBOJKA: PRVA LIGA (M)

Brod - Rovinj 3:2

SLAVONSKI BROD - Utakmica 5. kola Prve lige odbojkaša - druga skupina:

Brod - Rovinj 3:2 (22:25, 21:25, 25:16, 25:23, 15:10). Dvorana Vijuš. Gledatelja: 100.

Suci: Rakin i Bardi (oba Osijek). BROD: Gutovi, Mrduljaš, Kolari, Deškovi, Tandara, Vukasovi, Marti,Jankov, Bašelovi, Vladuši, Miljak, Peri (L).

ROVINJ: Iveti, Fatori, Sponza, Hrelja, Kuhar, Trani, Šeti,Poropat, Pami (L), Mati (L), Mostahini, Butkovi.

Nakon Varadina, još jedan vrijedan gostujui bod u Slavonskom Brodu osvojili su rovinjski odbojkaši. Susret su zapoeli više nego uspješno, osvojivši prvi set. U istom ritmu, vrstim blokom i preciznim servisima nastavili su Rovinjci te osvojili i drugi set, stigavši na prag iznenaenja u derbiju zaelja. Tada su se, meutim, igrai Broda probudili i krenuli na sve ili ništa, što je urodilo plodom, pa su osvojili sljedea tri i seta. - Nakon vodstva 2:0 ponadali smo se da moemo do pobjede, ali se domain na vrijeme probudio kae Vito Poropat. - Na poetku je sve išlo prema dogovoru, imali smo povezanu igru, ali u finišu nikako nismo uspjeli vratiti našu dobru igru iz prvog i drugog seta. Barem smo vidjeli da se s njima moemo nositi. Svaki bod, pogotovo u gostima, puno nam znai. (I. R.) Rezultati 5. kola: Brod - Rovinj 3:2, Zadar - Trnje 3:0, Medicinar - Kitro Varadin 1:3, Split slobodan. Poredak: Kitro Varadin 11, Medicinar 9, Zadar 7, Brod 7, Split 6, Rovinj 5, Trnje 0 bodova. Sljedee kolo (19. i 20. studenog): Trnje - Rovinj, Kitro Varadin - Split, Zadar - Medicinar, Brod