Rovinj - Pula 1981 45:68

Napisao: - Datum objave: Subota, 12 Ožujak 2016 10:05

Susret 19. kola: Rovinj - Pula 1981 45:68 (6:11, 9:26, 16:13, 14:18).  Dvorana Gimnasium. Gledatelja: 30. Suci: Barić (Novigrad) i Ivković (Pula)

ROVINJ: Božić 4, Banko 4, Burić, Honović 17, Atlija 6, Đerman 13, Ključević, Zečević, Jelača 1, Marđetko. PULA 1981: Antić 2, Elbl, A.Grašo 13, P.Grašo 4, Komljen, Lešić 16, Mitrović, Mohorović 6, Perdija 9, Smijamhodžić 10, Travica 8.

Pored toga što su rovinjski košarkaši u prvoj četvrtini postigli samo šest koševa, bili su ravnopravan protivnik favoriziranim gostima iz Pule. Svakako je kobna za domaćina bila druga četvrtina u kojoj su Lešić, Travica i A. Grašo svojim preciznim šutevima u potpunosti zbunili obranu Rovinja.

Na odmor su Puležani otišli s velika 22 koša razlike. Ipak su u nastavku preko raspoloženog Damjana Honovića i Đermana uspjeli Rovinježi povezati igru i zato su treću četvrtinu dobili. Ali za kraj je ostala razlika iz druge četvrtine, koju mladi igrači Rovinja nisu mogli nadoknaditi.

Rezultati 19. kola: Rovinj - Pula 1981 45:68, Labin - Zamet 71:64, Stoja - Ghia Staff 102:76, Kastav - Jadranka 90:62, Crikvenica - Istrauni 101:72, Šanac – Kraljevica TS 73:54

• Stoja 19 17 2 1691:1298 36
  • Kastav 19 15 4 1537:1307 34
  • Šanac 19 14 5 1703:1210 33
  • Crikvenica 19 14 5 1720:1407 33
  • Kraljevica 19 14 5 1502:1241 33
  • Pula 1981 19 12 7 1502:1299 31
  • Jadranka 19 10 9 1397:1394 29
  • Zamet 19 6 13 1298:1385 25