Uvjerljiva pobjeda rovinsjkih rukometaša

Napisao: - Datum objave: Četvrtak, 25 Veljača 2016 11:11

U redovnom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad, igrači trenera Daria Jagića stigli su do novih, vrlo važnih, bodova.

Pored toga što su rovinjski rukometaši podcijenili goste iz Matulja, na kraju su očekivani bodovi ostali u Rovinju. Susret je započeo dosta izjednačeno (5:5- 10’), nakon čega su Matuljci otišli na “plus 2”. Ipak,u 20. minuti igrači trenera Darija Jagića uspijevaju poravnati (10:10) i okrenuti igru i rezultat na svoj mlinte na odmor odlaze s dva gola prednosti. U nastavku su Rovinjci poveli 20:14 golovima Bašića i Popovićai već tad je postalo jasno da će bodovi ostati uValbruni. Pokušavali su gosti preko Pešutića i Štefancaučiniti nešto više, ali im vratar Badurina i čvrsta obrananisu mnogo toga dopustili.

Rovinj - Matulji 32:23 (15:13).