BORIS MIŠKOVIĆ I MARKO OPŠIVAĆ PRVACI HRVATSKE

Napisao: - Datum objave: Srijeda, 13 Ožujak 2019 13:43

Kickboxing klub "Budokai" Rovinj zauzeo visoko treće mjesto na prvenstvu Hrvatske u light contactu seniori

U subotu, 09.ožujka u Osijeku održano je prvenstvo Hrvatske u kickboxingu .U organizaciji Hrvatskog kickboxing saveza i domaćina KBK Sveti Duh, nastupilo je ukupno 258 natjecatelja iz 47 klubova

Kickboxing kluba  Budoka Rovinj, predstavljali su Marko Opšivać, Boris Mišković , Nemanja Keser , Esmir Sulejmanoski i Lukas Jurić zajedno s glavnim trenerom Perom Miškovićem.

Novi prvaci Hrvatske su postali Boris Mišković u kategoriji +94kg i Marko Opšivać u kaegoriji -74 kg oba u disciplini light contact seniori. S ovim plasmanom su se direktno kvalificirali na svjetsko kickboxing prvenstvo koje će se održati u 10.mjesecu u Sarajevu.

Također brončane medalje su osvojili Nemanja Keser u kategoriji -89kg i Esmir Sulejmanoski i Lukas Jurić u kategorji +94 kg.

Kickboxing klub "Budokai" Rovinj zauzeo je prvo mjesto u muškoj konkurenciji a u ukupnom poretku 3.mjesto od 22 klubova koja su nastupili u light contactu.